Ліцей №4 імені Лесі Українки організовує здобуття повної загальної середньої освіти за очною (денною) та індивідуальною формою (екстернат, сімейна (домашня), педагогічний патронаж).
У разі виникнення непередбачуваних кліматичних умов, карантинних заходів, надзвичайних ситуацій, для забезпечення безперервного освітнього процесу навчальні заняття проводяться з використанням технологій дистанційного навчання. Для організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання у закладі освіти використовується платформа – Google Workspace for Education (Google Клас) на домені – …@droglitsey4.ukr.educaticatio
Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти
Положення про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти
Платформи та сервіси для навчання:
Google Meet (https://meet.google.com/) є безкоштовною платформою з потужним функціоналом та інтеграцією з Google Classroom
GoogleСlassroom (https://classroom.google.com/) - безкоштовний сервіс для організації дистанційного навчання та перевірки знань. Дозволяє оприлюднити завдання через інтернет та оцінити роботу здобувача освіти. Допомагає :моніторинг роботи вчителя, оцінювання , можливість повернути роботу учню, конфеденційність оцінювання, файли які надсилають учні не зберігаються на вашому пристрої, а на гугл диску.
Padlet (https://padlet.com/) - віртуальна цифрова стіна, на якій можна розміщувати документи, покликання, відеоролики, зображення тощо. Можлива спільна робота на стіні кількох учасників. Стіну Padlet можна використовувати для розміщення матеріалів, які здобувачі освіти повинні опрацювати дистанційно. Організація спільної роботи учнів із різним контентом, збереження результатів роботи, додавання документів різних форматів, сервіс безкоштовний
Kahoot .com (https://kahoot.it/) безкоштовний конструктор ігор та вікторин, за допомогою цього сервісу можемо перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі
Canva (https://www.canva.com/) – сервіс має безкоштовну версію та адаптований українською мовою. А ще – це чудова можливість для створення нових інтерактивних матеріалів для будь-якого формату навчання платформа графічного дизайну, що дозволяє користувачам створювати графіку, презентації, афіші та інший візуальний контент для соціальних мереж. Доступна як вебверсія, так і мобільна. Сервіс пропонує великий банк зображень, шрифтів, шаблонів та ілюстрацій, платформа безкоштовна.
LearningApps (https://learningapps.org)- призначений для розробки, зберігання інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін, за допомогою яких здобувачі освіти можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі До вправ можна додавати фото, картинки, звук або відео. На платформі є вже готові завдання, які можна редагувати.
Освітній проєкт «На Урок» (https://naurok.ua/) - для обміну досвідом між освітянами та створення онлайн завдань, домашніх завдань, тестових завдання, діагностичних робіт.
Всеосвіта (https://vseosvita.ua/) - освітній проєкт для обміну досвідом між освітянами та створення онлайн завдань, інноваційна освітня платформа, що допомагає педагогам професійно зростати та підвищувати кваліфікацію.
ВШО ("Всеукраїнська школа онлайн" (https://vseosvita.ua/)) - містить відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також Кабінет вчителя, який допомагає залишатися на зв'язку з учнями. Для зручності розроблено мобільний застосунок, а Youtube-канал МОН містить інформацію, що може стати у пригоді. Основна мета – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих, вчитися дистанційно.